بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/01/14 - 12:57
  • - تعداد بازدید: 242
  • - تعداد بازدیدکننده: 241
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نماینده ولی فقیه در استان همدان:

تسهیل مسیر فعالیت و اثرگذاری نخبگان ضرورت دارد

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: برخی قوانین دست و پاگیر، بروکراسی اداری و حضور افراد بی‌دغدغه، موانعی هستند که در مسیر نخبگان قرار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی با تاکید بر اینکه باید مدیریت اقتصاد به مردم واگذار شود و دولت نقش تسهیل کننده در این عرصه داشته باشد؛ اظهار کرد: کشور آنقدر نخبه دارد که می‌توانند موتور محرکه کشور باشند و موانع را برطرف کنند، البته باید اجازه فعالیت به آنها بدهیم.

این مسئول با تصریح بر اینکه برخی قوانین دست و پاگیر، بروکراسی اداری و حضور افراد بی‌دغدغه، موانعی هستند که در مسیر نخبگان حضور دارند؛ خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید بر محور قانون حرکت کنند.

آیت الله شعبانی با تاکید بر اینکه معنای تذکرات در تریبون نماز جمعه، پرهیز از دخالت در وظایف یکدیگر و لزوم فعالیت هر کس در حوزه وظایف قانونی خود است؛ عنوان کرد: هر کس باید نسبت به کار خود و وظایفش مسئولیت پذیر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه در عرصه تحقق شعار سال، بخشی از وظایف برعهده مسئولان و بخشی بر عهده مردم است و همه باید در کنار هم به فکر حل مشکل باشند؛ عنوان کرد: اگر مردم در این عرصه همراهی نکنند، مسئولان نیز موفق نخواهند شد؛ همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، باید به سمت مردمی کردن اقتصاد حرکت کنیم.

آیت الله شعبانی افزود: اقتصاد اهمیت بالایی دارد، اما اگر فرهنگ و هنجار آسیب ببیند در عرصه اقتصاد نیز با مشکل مواجه خواهیم شد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 164961
کلمات کلیدی
مدیر همدان
خبرنگار

مدیر همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید