یکشنبه 4 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

گزارش بازدید از " شرکت فیلتر سرکان"

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان تعدادی از مخترعین و مستعدین بنیاد نخبگان استان همدان در روزچهارشنبه مورخ 97/4/6 از شرکت "فیلتر سرکان " واقع در شهر سرکان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان تعدادی از مخترعین و مستعدین بنیاد نخبگان استان همدان در روزچهارشنبه مورخ 6/4/97  از شرکت "فیلتر سرکان " واقع در شهر سرکان بازدید نمودند.

 

شرکت تولیدی و صنعتی فیلتر سرکان در سال  1353 خورشیدی در شهر سرکان تاسیس شد . سرکان، شهری از  استان همدان است که در دامنه ی جنوبی الوند واقع است. نام شرکت فیلتر سرکان نیز برگرفته از نام همین شهر است سرکان - زادگاه بنیانگذران شرکت، در آغاز بهره برداری حوزه تولید عبارت بود از ساخت فیلتر هوا برای خودوری های آن دوران، سپس حرکت به سمت تولید فیلترهای متنوع تر آغاز شداستقبال دور از انتظار بازار از کیفیت محصولات تولید شده ، موسسان را برآن داشت که حجم و تنوع تولیدات خود را افزایش دهند. ازاین رو به  تاسسیات و محل جدید نیاز عاجل احساس شد براین اساس سایت شرکت به محل وسیع تری منتقل شد البته این سایت هر ساله حجیم تر و وسیع تر شده است .  در ده سال اخیر به دلیل جهش تولید و افزایش تقاضای بازار شرکت چند سایت مجزا در استان تهران تاسیس کرد و عملا شرکت فیلتر سرکان به هولدینگی متشکل از چند شرکت بزرگ تبدیل شد .  

 

در این بازدید که با هدف هدایت نخبگان و استعدادهای برتر با استفاده از توانمندیهای بخش های دولتی و غبر دولتی به منظور ترویج روحیۀ کار آفرینی و ایجاد اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی و ارائۀ نظرات و پیشنهادات سازنده به صاحبان صنایع به منظور رفع اشکالات احتمالی انجام گرفت.  مخترعین و مستعدین ضمن آشنایی با توانمندی های این مرکز از واحدهای مختلف فنی و مهندسی این شرکت در زمینۀ تولید محصولات مذکور بازدید نمودند.

تاریخ انتشار : 1397/04/11
کد : 44
تعداد بازدید: 140

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601