بیان و تشریح اهداف و برنامه های بنیاد ملی نخبگان در رسانه استانی

رئیس بنیاد نخبگان استان همدان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "همدان توسعه" به بیان و تشریح اهداف و برنامه های بنیاد ملی نخبگان پرداختند

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان دکتر حمید بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان در مورخ 99/5/21 با حضور در برنامه همدان توسعه که به صورت زنده از صدا و سیمای استانی همدان پخش می گردید، به بیان و تشریح اهداف و برنامه های بنیاد ملی نخبگان و همچنین برنامه های بنیاد نخبگان استان همدان در زمینه های گوناگون پرداختند.

ایشان در ادامه سخنان خود به انواع تسهیلات و حمایت های بنیاد ملی نخبگان در حوزه های مخترعان، دانش آموزی و دانشجویی اعم از اعطای جوایز تحصیلی، فرصت های مطالعاتی، نظام وظیفه و سایر حمایت ها به دانشجویان و اساتید هیأت علمی دانشگاه ها پرداختند.

دکتر بلالی در این برنامه به بیان برنامه های بنیاد ملی نخبگان در راستای اقتصاد مقاومتی  و مقابله با تحریم ها پرداختند و در همین رابطه به بیان طرح هسته های مسئله محور با نام طرح شهید احمدی روشن در سطح دانشگاه های استان همدان پرداختند و اظهار داشتند که این طرح از 5 سال گذشته در حال اجرا می باشد که در سال 98 دو طرح در استان همدان در حال اجرا می باشد که سعی شده است تعداد آن در سال 99 افزایش پیدا کند. ایشان در انتهای برنامه به سوالات بینندگان و مجری برنامه پرداختند.

* (گزارش تصویری)*


 

تاریخ انتشار : 1399/05/21
کد : 10140
تعداد بازدید: 770