یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان همدان: هسته های مسئله محور بستر مناسبی جهت برطرف نمودن نیازهای شرکت های دانش بنیان

دکتر حمید بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان بمنظور تبیین و تشریح اهداف اجرای طرح شهید احمدی روشن با محوریت هسته های مسئله محور دانشجویی با دکتر حسن مرادی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان دکتر حمید بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان در مورخ 99/3/11 با دکتر حسن مرادی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان دیدار کردند.

در این دیدار دکتر بلالی با توجه به اهتمام ویژه بنیاد ملی نخبگان خصوص اجرای هسته های مسئله محور با عنوان طرح شهید احمدی روشن در سطح کشور و استان همدان ضمن ارائه گزارشی از روند شکل گیری و تشکیل هسته های مسئله محور در استان همدان، با توجه به استقرار شرکت های دانش بنیان و فناور در پارک علم و فناوری استان خواستار اعلام نیازمندی های و آمادگی مشارکت شرکت ها و هسته های فناور در اجرای طرح شهید احمدی روشن شدند.

دکتر بلالی در ادامه سخنان خود از حمایت بنیاد ملی نخبگان از رویدادهای رقابتی مسئله محور در کنار هسته های مسئله محور اشاره کردند و افزودند که می توان با همکاری پارک علم و فناوری استان و شرکت های دانش بنیان و طرح مسئله از سوی آنها تا انتهای سال چند رویداد رقابتی مسئله محور برگزار کرد.

در این دیدار آقای دکتر حسن مرادی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان ضمن استقبال  و اعلام آمادگی پارک علم و فناوری استان همدان از اجرای طرح هسته های مسئله محور و رویدادهای رقابتی مسئله محور در استان همدان بیان داشتند که در مجموعه پارک علم و فناوری مشابهه چنین طرحی با عنوان تقاضا محور در حال اجرا می باشد. ایشان همچنین با تأکید بر همگرایی بین مجموعه بنیاد نخبگان استان و پارک علم و فناوری  استان و استفاده حداکثری از ظرفیت هر دو مجموعه در اجرای چنین برنامه هایی خواستار ایجاد تشکیل و راه اندازی صندوق حمایت از پژوهشگران در سطح استان همدان شدند.  

تاریخ انتشار : 1399/03/12
کد : 10120
تعداد بازدید: 162

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601