یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان همدان: هسته های مسئله محور طرح شهید احمدی روشن می تواند موتور محرک مناسبی برای رشد و ارتقای دانشجویان باشد.

دکتر بلالی با توجه به شعار امسال مبنی بر جهش تولید، حمایت ویژه مسئولین استان را اجرای طرح شهید احمدی روشن با توجه به مسئله محور و کاربردی بودن این طرح در برطرف نمودن مشکلات را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان دکتر بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان در مورخ 99/3/7 به منظور تبیین و تشریح اهداف هسته های مسئله محور طرح شهید احمدی روشن با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان دیدار و گفتگو کردنند.

دکتر بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در اجرای طرح شهید احمدی روشن در استان همدان،به بیان این موضوع پرداختند که هدف از اجرای این طرح شناسایی مشکلات در سطح استانی و ملی و استفاده از ظرفیت اساتید هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه ها برای برطرف نمودن آن مشکلات می باشد. ایشان همچنین بیان داشتند که حمایت های بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان در اجرای این طرح می تواند تا حدودی از مهاجرت نخبگان بکاهد. دکتر بلالی در ادامه سخنان خود به بحث حمایت و مشارکت بنیاد ملی نخبگان با بخش خصوصی در اجرای این طرح اشاره نمودند.

در این جلسه آقای پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و دکتر صیدایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان ضمن استقبال،  از حمایت مجموعه استانداری در اجرای این طرح در استان همدان خبر دادند و بیان داشتند که در اجرای هر چه بهتر این طرح باید از سوی مراکز مربوطه نیاز سنجی صورت بگیرد و مسئولین مربوطه در استان در این خصوص توجیه شوند.

تاریخ انتشار : 1399/03/10
کد : 10116
تعداد بازدید: 110

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601