یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری کارگاه آموزشی سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان

کارگاه آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 در بنیاد نخبگان استان همدان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان با هدف اطلاع‌رسانی آیین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان و معرفی تسهیلات و حمایت‌های متنوع بنیاد ملی نخبگان به جامعۀ دانشگاهی، کارگاه آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98، به همت بنیاد نخبگان استان همدان در محل سالن جلسات بنیاد برگزار شد.

در ابتدای کارگاه جناب آقای دکتر بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان ضمن خیر مقدم به دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی سال 98-99  عنوان کرد: با توجه به تسهیلات و حمایت های مادی که بنیاد ملی نخبگان به برگزیدگان پشتیبانی های دانشجویی در سال مشمولیت اعطا می کند، وظیفه اصلی بنیاد ملی نخبگان تنها ارائه تسهیلات مادی نیست؛ بلکه توانمندسازی علمی، آموزشی و فرهنگی مستعدان‌برتر هدف اصلی است.

وی تصریح کرد: بنیاد نخبگان استان همدان برنامه‌های متنوعی مانند کارگاه‌های آموزشی، بازدیدهای علمی تخصصی و فرهنگی، اردوهای جهادی-آموزشی- پزشکی و نشست‌های هم‌اندیشی را برگزار می‌کند که حضور استعدادهای برتر در این برنامه‌ها، باعث آشنایی بیشتر آنان با شرایط جامعه و شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای آنان در راستای اثرگذاری مستقیم در جامعه است.

در این کارگاه آموزشی، معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان همدان ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.

تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان، تشریح جزئیات جوایز تحصیلی به دانشجویان جدید‌الورود، تسهیلات اعطایی به دانش‌آموختگان، معرفی سامانه اطلاعاتی بنیاد ملّی نخبگان (سامانه سینا) و فرآیند شناسایی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر، از مهمترین موضوعات این کارگاه بود.

لازم به ذکر است، در یایان این کارگاه نشست پرسش و پاسخ برگزار شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/10/15
کد : 10081
تعداد بازدید: 112

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601