جمعه 28 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه ثبت¬نام برای بهره¬مندی از کمک¬هزینة عزیمت به عتبات عالیات

به اطلاع می­رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه­های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک­هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نماید.

اطلاعیه ثبت­ نام برای بهره­ مندی از کمک ­هزینة عزیمت به عتبات عالیات

 

به اطلاع می­رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه­ های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک­ هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نماید.

در این خصوص توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. مبلغ این کمک­ هزینه به ازای هر مشمول، حداکثر پانزده میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، به حداکثر بیست میلیون ریال افزایش خواهد یافت.
  2. این کمک­ هزینه به افرادی پرداخت می­شود که در سال تحصیلی 98-1397 مشمول بهره­مندی از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند و پیش­تر از تسهیلات بنیاد برای سفر عمرة مفرده یا عتبات عالیات بهره­مند نشده­ اند.
  3. با توجه به محدودیت بودجه، ظرفیت بهره ­مندی از این تسهیلات محدود است؛ از این رو مشمولان این کمک­ هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه­ کشی انتخاب خواهند شد.
  4. هر یک از مشمولان شرایط، برای درخواست بهره­ مندی از این تسهیلات، لازم است از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانة سینا به نشانی Sina.bmn.ir درخواست بهره­ مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست > جایزه ­های فرهنگی ثبت نمایند. در این مرحله نیاز به درج مستندات هزینه­ کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک هزینه ­کرد، از طریق سامانه دریافت خواهد شد.
  5. در سال جاری بنیاد کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت و متقاضیان می­ توانند از طریق کاروان­های اعزامی دانشگاه­ها یا سایر کاروان­های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، عزیمت و کمک هزینة خود را از بنیاد دریافت نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/11/01
کد : 77
تعداد بازدید: 255

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601