سه شنبه 28 آبان 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری جلسه توجیهی و معرفی طرح شهید احمدی روشن

جلسه توجیهی  و معرفی طرح شهید احمدی روشن در بنیاد نخبگان استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان در این جلسه جناب آقای  دکتر سعادت فومنی قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان  خطاب به اعضای حاضر در جلسه عنوان کرد: در بین استعدادهای برتر افرادی وجود دارند که می‌توانند ظرفیت‌های بالقوه را نسبت به سایرین سریعتر عملیاتی کرده و اثرگذاری بیشتری داشته باشند. علاوه بر این استعدادها ، گروهی دیگر در جامعه نظیر متخصصان وجود دارند که هر یک از آنها نیز در حوزه‌های خاصی تلاش و کوشش بیشتری داشته و می توانند مبنای عمل و پایه قرار گیرند.

دکتر سعادت فومنی خاطرنشان کرد: گروهی از استعدادهای برتر به دلیل عدم امکانات و دسترسی نداشتن به تجهیزات مناسب، حوزه استعداد آنها درست شناخته نشده و به همین جهت در جای دیگری تحصیلات خود را ادامه می دهند. همچنین در بخش دیگری از جامعه افرادی وجود دارند که شاید در حوزه ای که متخصص شده اند، استعداد ویژه ای نداشتند اما با تلاش و استفاده از امکانات و کمک جامعه پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و اکنون آنها را به عنوان متخصص پذیرفته ایم.

لازم به ذکر است در این جلسه  رئیس بنیاد نخبگان استان همدان ،معاونین پژوهشی دانشکده های دانشگاه بوعلی سینا، رئیس دانشگاه صنعتی همدان و اساتید خبره بنیاد نخبگان استان همدان حضور داشتند. در پایان این جلسه  مدعوین و اساتید خبره سوالات خود را در خصوص هسته های پژوهشی به صورت ویدئو کنفرانس مطرح و جناب آقای دکتر سعادت راهنمایی لازم را در خصوص نحوه اجرای طرح اعلام نمودند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : 1398/07/21
کد : 43
تعداد بازدید: 60

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601