مسابقه کتاب خوانی جادوی فکر بزرگ اثر کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز به همت بنیاد نخبگان استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان  مسابقه کتابخوانی جادوی فکر بزرگ اثر کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز،  با همکاری انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی و انجمن علمی باستان شناسی دانشگاه بوعلی سینا از بازه زمانی 2 إلی 11 خرداد ماه برگزار گردید.

کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز، یکی از برترین و پرفروش‌‌ترین آثار موفقیت محسوب می‌شود. این کتاب با آموزش‌هایی که ارائه می‌کند به شما این توانایی را می‌دهد تا از نیروی گسترده‌ی فکر و اندیشه‌ی خود استفاده کنید و موفقیت، شادی و رضایت از زندگی را به دست آورید.این کتاب به شما روش‌هایی بسیار مفید و کاربردی می‌دهد نه وعده‌های خالی و کتابی کاملاً عملی است و اگر به دنبال نتیجه هستید باید به هر آنچه می‌گوید عمل کنید؛ چراکه با این روش‌ها می‌توانید زندگی خود را متحول کنید. کتاب جادوی فکر بزرگ (The Magic of Thinking Big) برای اینکه بیشترین استفاده از شغل، ازدواج، زندگی خانوادگی و جامعه‌ی خود ببرید بهترین برنامه‌ی ممکن را برایتان طراحی می‌کند.با توجه به اهمیت کتاب خواندن و ترویج فرهنگ کتابخوانی، بنیاد نخبگان استان همدان با همکاری انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی و انجمن علمی باستان شناسی دانشگاه بوعلی سینا مسابقه ی کتابخوانی برگزار کرد. منبع این مسابقه کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز بود. آزمون این مسابقه بصورت آنلاین گرفته شد68 نفر در این آزمون شرکت کردند و در مجموع 5 نفر که بالاترین امتیاز را داشتند به عنوان برگزیده اعلام شدند.


اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی  جادوی فکر بزرگ بنیاد نخبگان استان به شرح زیر اعلام می گردد:

۱-مریم جلیلی-دانشجوی قطع کارشناسی ارشد رشته ی باستان شناسی

۲-نادیا جان محمدی-دانشجوی مقطع کارشناسی رشته حقوق-دانشگاه بوعلی سینا

۳- زهرا مقبلی-دانشجوی مقطع کارشناسی رشته اقتصاد- دانشگاه بوعلی سینا

۴- حدیث رضاوند- دانشجوی مقطع کارشناسی رشته حسابدای- دانشگاه بوعلی سینا

۵- فاطمه کاظم پور مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی برق- دانشگاه بوعلی سینا

تاریخ انتشار : 1400/03/18
کد : 20218
تعداد بازدید: 17