چهارشنبه 2 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

افتتاحیه اولین دوره اجرای طرح شهید احمدی روشن در استان همدان

جلسه افتتاحیه هسته های پژوهشی  (مسئله محور) شهید احمدی روشن در بنیاد نخبگان استان همدان برگزار گردید:

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان جلسه افتتاحیه هسته های پژوهشی (مسئله محور) شهید احمدی روشن در بنیاد نخبگان استان همدان با حضور اساتید خبره طرح ها ، رئیس بنیاد نخبگان استان همدان  و دانشجویان مشمول این طرح در محل بنیاد نخبگان استان همدان تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر بلالی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان عنوان کرد: در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعۀ علمی و نخبگانی در بخش‌های مورد نیاز کشور و همچنین افزایش توان و مهارت‌های دانشجویان و مستعدان‌برتر در حوزه‌های عملیاتی علم و تحقیق، چهارمین دورۀ طرح شهید احمدی روشن برای نخستین بار در استان همدان شکل گرفت و آغاز به کار کرد.

وی ضمن معرفی کلی و ارائه آمار تعداد طرح ها و نتایج مثبت اجرای دوره های قبلی طرح شهید احمدی روشن عنوان کرد:  به همت بنیاد ملی نخبگان این فرصت و بستر برای دانشجویان برگزیده فراهم گردیده است تا با شناسایی مشکلات و تعریف پروژه های مسئله محور در سطح استانی و ملی، در قالب هسته ها و تیم های دانشجویی تحت نظر اساتید خبره، یک کار ارزشمند تیمی را تجربه نمایند.       

دکتر بلالی از دانشجویان خواست تا در پیگیری مسئله و امور محوله جدی و با انگیزه باشند. در پایان مراسم قراردادهای هسته های مسئله محور توسط رئیس بنیاد نخبگان استان همدان و اساتید خبره به امضاء رسید و هسته های احمدی روشن رسما فعالیت خود را آغاز نمود.                                         

 

 

تاریخ انتشار : 1398/11/14
کد : 10090
تعداد بازدید: 152

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601