بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/04/12 - 07:13
  • - تعداد بازدید: 69
  • - تعداد بازدیدکننده: 67
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید هسته های مسئله محور دانشجویی از پتروشیمی هگمتانه

بازدید هسته های مسئله محور ششمین دوره طرح شهید احمدی روشن بنیاد نخبگان استان همدان از پتروشیمی هگمتانه

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان هسته های مسئله محور ششمین دوره طرح شهید احمدی روشن بنیاد نخبگان استان همدان از پتروشیمی هگمتانه بازدید نمودند.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان در راستای آشنایی بیشتر مستعدان و جامعه نخبگانی با حوزه های تخصصی و فعال موجود در استان همدان هسته های فناور و نخبگان ششمین دوره طرح شهید احمدی روشن روز سه شنبه مورخ 1401/4/7 ازقسمت های مختلف پتروشیمی هگمتانه بازدید کردند

در روند این بازدید اساتید خبره طرح احمدی روشن بنیاد نخبگان استان همدان ( دکتر طیبه مدرکیان و دکتر مظاهر احمدی از اعضای هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه بوعلی سینا)  و دانشجویان حاضر در تین طرح ها همراه با تعدادی از مدیران و مهندسان پتروشیمی هگمتانه از بخش های مختلف پتروشیمی مانند راکتورهای آماده سازی مواد اولیه،راکتورهای پلیمریزاسیون،محفظه های ذخیره سازی مواداولیه و محصولات،تصفیه آب،حوضچه های پساب و... بازدید نموده و از تجربیات و دستاوردهای این مجموعه بهره مند گردیدند.

پتروشیمی هگمتانه در دی ماه سال 99 بعد از 18 سال در استان همدان افتتاح شده که برای 250 نفر به طور مستقیم و 2هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی داشته است و این مجتمع بزرگترین واحد تولیدی استان همدان بوده که محصولی کم نظیر به نام پی وی سی با درجه پزشکی تولید می‌کند و ظرفیت سالانه ۷۰ هزار تن محصول را دارد.

 

گزارش تصویری

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 159894
کلمات کلیدی
مدیر همدان
خبرنگار

مدیر همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید