سامانه مدیریت امور نخبگان

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اطلاعیه مرکز فن بازار ملی ایران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بسمه تعالی

مخترعین گرامی

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری «شرکت فرابورس ایران» و با حمایت معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری در نظر دارد جشنواره (فستیوال) اختراعات را در زمینه صنعت آرایشی و بهداشتی در اواسط زمستان سال 1396 برگزار کند. این جشنواره به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله/جذب سرمایه گذار و با حضور سرمایه گذاران و تولید کنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری نیز برای تکمیل مستندات و خرید اختراعات یا سرمایه گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه گذاران، تسهیلاتی را ارائه می کند.

مخترعانی که تمایل به حضور در این جشنواره را دارند، می توانند فرم نام نویسی را از وبگاه جشنواره به نشانی www.techfestival.ir (بخش فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 1396/9/30 به نشانی الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی www.techfestival.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 63-88398543-021 تماس حاصل فرمایید.