سامانه مدیریت امور نخبگان

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
گزارش بازدید از " شرکت شیر آشیان صنعت و سایدون صنعت آریا" مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان تعدادی از مخترعین و مستعدین بنیاد نخبگان استان همدان در روزچهارشنبه مورخ 96/7/26 از شرکت "سایدون صنعت و شیرآشیان صنعت" واقع در شهرک صنعتی بوعلی بازدید نمودند.

شرکت سایدون صنعت آریا به عنوان اولین و تنها تولید کننده داخلی استپر موتور، در گذشته محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن و قابل مقایسه با قطعات اروپایی با مشارکت شرکت جهان پارت آریا به بازار قطعات یدکی عرضه نموده است. تا کنون بیش از 100،000 عدد استپر موتور تولیدی این شرکت در خط تولید ایران خودرو، سایپا و همچنین بازار قطعات یدکی مورد استفاده قرار گرفته است. در حال حاضر این شرکت با توجه به برخورداری از 10 درصد دانش فنی مربوط به تولید استپر موتور، توانسته در تولید  روزانه 1000 عدد محصول خود، کلیه ایرادات و اشکالات قطعات وارداتی موجود در بازار را مرتفع نموده و قطعاتی با کیفیت و دوام بالا در اختیار مشتریان قرار دهد. تفاوت عمدۀ خدمات این شرکت در خصوص محصولات موجود در بازار، گارنتی 24 ماهه محصولات توسط شرکت جهان پارت آریا و سایدون صنعت آریا می باشد.

در این بازدید که با هدف هدایت نخبگان و استعدادهای برتر با استفاده از توانمندیهای بخش های دولتی و غبر دولتی به منظور ترویج روحیۀ کار آفرینی و ایجاد اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی و ارائۀ نظرات و پیشنهادات سازنده به صاحبان صنایع به منظور رفع اشکالات احتمالی انجام گرفت.  مخترعین و مستعدین ضمن آشنایی با توانمندی های این مرکز از واحدهای مختلف فنی و مهندسی این شرکت در زمینۀ تولید محصولات مذکور بازدید نمودند.