سامانه مدیریت امور نخبگان

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
گزارش نشست فن بازار مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان نشست معرفی خدمات و تسهیلات دفتر منطقه ای فن بازار استان همدان با حضور صاحبان فکر، ایده، مستعدین و مخترعین بنیاد نخبگان استان همدان به همراه استارتاپی های استان در روز سه شنبه مورخ 96/7/18 در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

رئیس بنیاد نخبگان استان همدان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه ظرفیت و پتانسیل بالای استان در داشتن دانشجویان و مخترعین مستعد را زمینه ای برای استخراج  ثروت و کسب و کار فناورانه شمردند.

دکتر مجذوبی با اشاره به لیست درآمد کمپانی های بزرگ اینترنتی در دنیا سوق دادن نخبگان و جوانان به سوی فناوری و کار آفرینی اشتغال و کسب ثروت از آن را موضوعی مهم و حیاتی در جهت پیشرفت و توسعۀ کشور دانستند که در آینده ای نه چندان دور می تواند جایگزین مناسبی برای در آمدهای نفتی باشد. ایشان توجه به اقتصاد دانش بنیان و تولید ثروت و قدرت از فناوری را مهمترین عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافتۀ امروزی دانستند.

در ادامه دکتر سعید ثقه ای کارگزار فن بازار و دکتر علی لاهوتیان مدیر فن بازار منطقه ای استان همدان نیز به ایراد سخنرانی و ارائۀ مطالب خود در مورد موضوعات مورد بحث از جمله دارایی های فکری، معرفی خدمات و رسالت فن بازار منطقه ای استان همدان به مخترعین و صاحب نظران، شناسایی و هدایت اختراعات تا مرحله ی درج در تالار فرا بورس پرداختند.