سامانه مدیریت امور نخبگان

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تجلیل از محیط بانان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان همدان به مناسبت روز محیط بان از مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و مسئولان مناطق حفاظت شدۀ استان همدان در روز سه شنبه مورخ 95/5/17  توسط شرکت بتن صنعت بریس و در محل این شرکت تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

این مراسم با حضور جناب آقای دکتر غلامحسین مجذوبی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان، بهمن ایزدی فعال محیط زیست کشور، جناب آقای مهندس حسین میرابیان مدیر عامل شرکت بتن صنعت بریس، کارکنان شرکت  و  آقای محمد رضا محمدی مدیر کل حفاظت  محیط زیست استان همدان و معاون حفاظت محیط زیست استان برگزار گردید.

مدیر عامل شرکت بتن بریس در این مراسم بیان کرد، این تصور که صنعت در مقابل محیط زیست است،  اشتباه می باشد، زیرا صنعت می تواند راهگشای محیط  زیست و محیط زیست هم راهنمای صنعت باشد. مهندس میرابیان هدف از برگزار این مراسم را قدردانی از محیط بانان به عنوان سرمایه های شریف در جامعه عنوان کردند.

وی با اشاره به حضور دکتر مجذوبی در این مراسم اظهار  داشتند ما می خواهیم صنعت را به محیط زیست و محیط زیست را به بنیاد نخبگان گره بزنیم و هر سه برای تحقق جامعۀ زیبا و عاری از هرگونه آلودگی تلاش کنیم.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان نیز اظهار داشت هرروز مسائل مبتلا به محیط زیست پیچیده تر می شود و با تهدیدات گوناگونی در این حوزه مواجه هستیم و تاکنون نتوانسته ایم اسباب و عوامل نگهبانی از این میراث را فراهم کنیم.

در پایان این مراسم محیط بانان ارشد استان با اهدای لوح سپاس و تندیس مورد قدردانی قرار گرفتند. همچنین از سوی این شرکت 3 عنوان کتاب راهنمای گیاهان، پرندگان و رد پای جانوران به محیط بانان اهداء گردید.