سامانه مدیریت امور نخبگان

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دیدار نوروزی کارکنان معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان با دکتر سلطانخواه برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دیدار نوروزی کارکنان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با دکتر سلطانخواه برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرنگار مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این مراسم كه در ساختمان حقیقت طلب برگزار شد، معاونان، مدیران و كارشناسان معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و بنیاد ملی نخبگان حضور داشتند.

دکتر آریا الستی در این مراسم با بیان اینكه سال 92 آبستن حوادث بزرگی در کشور خواهد بود، گفت:‌ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان می‌تواند نقش موثر و بسیار مهمی در هردوی این حماسه ها داشته باشد.

وی افزود: یکی از این حماسه‌ها انتخابات ریاست جمهوری است که مانند سالهای گذشته پرشور برگزار خواهد شد اما به دنبال آن تغییراتی در سازمان‌ها ونهادهای دولتی به وجود می‌آید که نباید این تغییرات مانع ادامه یافتن حرکت پرشور فعالیت‌های علمی و حوزه نخبگان شود و به راحتی با تغییر مدیریت‌ها، حرکت ها متوقف شوند.

دكتر الستی تصریح کرد: کارشناسان سازمان‌ها ونهادها حافظه‌ی خوب سازمانی هستند که فعالیت‌ها را انجام داده و به پیش خواهند برد و می‌توانند در ادامه دادن حرکتهای سازمانی نقش بسیار مهمی را بازی کند.

وی با بیان این که در سال گذشته سند راهبردی کشور در امور نخبگان تهیه و در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید، گفت: همچنین در سال 91 ستاد اجرایی سند راهبردی کشور در امور نخبگان در بنیاد ملی نخبگان تشکیل و این سند وارد مرحله‌ی اجرایی شده است.

دكتر الستی ادامه داد: سند راهبردی نخبگان حاوی تجربیات بسیار مهمی است که راهبردهای موجود در آن یاریگر مدیران آینده خواهد بود و این مدیران و کارشناسان هستند که می‌توانند مطالب دقیق و جزییات این سند را به مدیران بعدی انتقال دهند. در این راستا اعلام آمادگی می‌کنم تا طی جلساتی با حضور تمامی همکاران و کارشناسان در تمامی حوزه‌ها مطالب مهم وکلیدی این سند را به آنها انتقال دهیم تا با درک درست از مفاهیم این سندها در آینده‌ی نزدیک شاهد اجرایی شدن آن در کشور باشیم.

همچنین در این مراسم دكتر خیام نكویی معاون فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دكتر سهراب پور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و پرویز كرمی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی نقطه نظرات خود را ارائه دادند.